Hakkımızda

Gezici Araştırma 11 Yılı aşkın deneyimi bulunan bir ekip tarafından kurulmuştur. 11 yıllık deneyimi süremizde milletvekili ve yerel seçimleri sonuçlarını haftalar öncesinden yaptığımız araştırmalarla öngörmüş deneyimli bir kadroyla birlikte bir araya gelmiş bir kamuoyu araştırmaları ve danışmanlık şirketidir.

Tarafsız ve güvenilir olmayı ilke edinen Gezici Araştırma, müşterisinin gereksinim duyduğu bilgiyi, doğruluğu ve etkinliği sınanmış bilimsel teknik ve yöntemlerle hazırlayarak; hızlı, doğru ve kapsamlı bir şekilde müşterisine sunar.

Özellikle siyasi kurumların ihtiyaçlarına yönelik kamuoyu araştırmaları alanında uzmanlaşmış. Medya araştırmaları ve sosyolojik araştırmalar alanında önemli bir know-how sahibi olan Gezici Araştırma; 81 İl’ de düzenli olarak yaptığı Araştırma ile Türk toplumunun kanaatlerini sürekli gözlemleyen tek araştırma şirketidir.

Gezici Araştırma Şirketi; Türkiye’de 63 ilde irtibat noktası olan, İngiltere ve isveçre’de irtibat noktası olan yerli ve uluslar arası tek araştırma şirketidir.

Siyasi araştırmaların yanı sıra Gezici Araştırma, kamu kuruluşlarının sunmuş oldukları hizmetlerin sosyal paydaşlarınca nasıl değerlendirildiğini ve beklentileri ölçümleyerek, iyileştirme alanlarına yönelik stratejileri karar alma teknikleri doğrultusunda belirleyen özgün araştırma modelleri de geliştirmiş sürekli olarak hizmet kalite standartlarını yükseltmek zorunda olan yerel yönetimlerin bir yandan yatırım planlaması ve vatandaş beklentilerinin belirlenmesi amacıyla ihtiyaç duydukları çalışmaların özgün modellerle gerçekleştirilmesi, öte yandan da belediye başkanlarının bir siyasal marka olarak konumlarının analiz edilmesi de Gezici Araştırma iddialı olduğu alanlar arasında. Ülkenin her yerinde araştırmalar yürütebilecek bir örgütlenme yapısına sahip Gezici Araştırma, geniş tecrübesi ve uzman kadrolarıyla, sektörün en güçlü ve güvenilir şirketleri arasında geliyor.

UZMANLIK ALANLARIMIZ